Экзамены 2023/2024 учебный год

Горячая линия по вопросам выпускных экзаменов

В период подготовки и проведения выпускных экзаменов, вступительных испытаний организована работа «горячих» телефонных линий по следующему графику:

Асташко Екатерина Александровна - директор государственного учреждения образования «Дворищанская средняя школа Дзержинского района» - четверг с 09.00 до 11.00 

телефон 8(01716) 96219

Гапанькова Галина Владимировна – начальник управления по образованию, спорту и туризму Дзержинского райисполкома – понедельник с 9.00 до 11.00

телефон 8(01716)76345

Горкавчук Татьяна Степановна – заведующий Дзержинским районным учебно-методическим кабинетом – среда с 9.00 до 11.00   телефон 8 (01716)76631

ГРАФІК

Правядзення кансультацый па падрыхтоўцы да выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені

агульнай сярэдняй адукацыі

XI клас

Прадмет

Дзень тыдня

Час правядзення

Настаўнік

Беларуская мова

03.05, 10.05, 17.05, 24.05, 29.05

08.00

13.30

Мацкевіч В.І.

Руская мова

02.05, 16.05, 23.05, 29.05

08.00

Лішык Г.А.

Матэматыка

06.05, 13.05, 20.05, 24.05

08.00

Паражнюк Н.А.

Геаграфія

08.05, 15.05, 22.05,

08.00

Кураш Т.М.

Сусветная гісторыя

03.05, 10.05, 17.05, 24.05

08.00

Казак А.Я

Грамадазнаўства

02.05, 16.05, 23.05,

08.00

Казак А.Я.

 

 

 

ГРАФІК

Правядзення кансультацый па падрыхтоўцы да выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання  на II ступені

агульнай сярэдняй адукацыі

IX клас

Прадмет

Дзень тыдня

Час правядзення

Настаўнік

Руская мова

03.05, 10.05, 17.05, 24.05, 31.05, 06.06

13.45

10.00

Лішык Г.А.

Беларуская мова

08.05, 15.05, 22.05, 29.05,

02.06

08.00

10.00

Мацкевіч В.І.

Матэматыка

07.05, 21.05, 28.05,

04.06

14.40

10.00

Паражнюк Н.А.

Гісторыя Беларусі

02.05, 16.05, 23.05, 30.05, 31.05

08.00

10.00

Казак А.Я.

 

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання  на II ступені

агульнай сярэдняй адукацыі 2023/2024 навучальным годзе

IX клас

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня 2024

09.00

Гісторыя Беларусі

вусна

Беларускай мовы і літаратуры

3 чэрвеня 2024

09.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

Беларускай мовы і літаратуры

5 чэрвеня 2024

09.00

Матэматыка

пісьмова

(кантрольная работа)

Беларускай мовы і літаратуры

7 чэрвеня 2024

09.00

Руская мова

у пісьмовай форме (изложение)

Беларускай мовы і літаратуры

 

Расклад цэнтралізаваных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі 2023/2024 навучальным годзе

XI клас

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

27 мая 2024

11.00

Матэматыка

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”

27 мая  2024

11.00

Сусветная гісторыя

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”

27 мая  2024

11.00

Грамадзнаўства

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”

27 мая  2024

11.00

Геаграфія

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”

30 мая 2024

11.00

Руская мова

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”

30 мая 2024

11.00

Беларуская мова

цэ (пісьмова)

г.Дзяржынск, УА “Дзяржынскі дзяржаўны калледж”